Loading...
Hi, How Can We Help You?

Bodrum Beko Klima Servisi

Bodrum Beko Klima Servisi

Bodrum Beko Klima Teknik Servisi

Bodrum Beko Klima Servisi evinizde ya da iş yerinizde yaz ve kış aylarında kullandığınız klimalarınıza bakım hizmeti sunmaktadır. Klimalar yazın serinlemek kışınsa ısınmak için kullanılan önemli bir cihazdır. Ona bakım yaptırarak hem verimli bir şekilde kullanır hem de ömrünü artırırsınız. Klima bakımlarında filtre temizliği oldukça önemli bir konudur. Üfleyen havanın temiz bir şekilde yayılmasını sağlayarak kişileri birçok mikroorganizmalardan da korumaktadır.

Klimalarınız hava üflemiyorsa, gürültülü çalışıyorsa ya da sıcak havadan faydalanamıyorsanız bazı sıkıntılar yaşıyorsunuz demektir. Bu sıkıntılar teknik ekibimizce yerinde giderilecek ve sizler de performanslı çalışan klimalarınızı rahatlıkla kullanabileceksiniz. Teknik servisimiz klima montajı da yaparak standartlara uygun olarak cihazınızı kurmaktadır. Adres değişikliğinde de sökmek ve takmak için bizleri arayabilirsiniz.

 

Beko Klima Servis Bodrum İletişim

Bodrum Beko Klima Servisi olarak tüm Beko markalı ürünleriniz için ücretsiz çağrı merkezimiz aracılığı ile 0 252 692 1 444 numaralı telefondan servis randevusu ile aynı gün teknik servisimizden destek alabilirsiniz. Klimalarınızla ilgili sıkıntılar anında giderilecektir. Uzman Beko teknik servis hizmeti olarak bir telefon kadar yakınız!