Loading...
Hi, How Can We Help You?

Dalaman Beko Servisi

Dalaman Beko Servisi

Dalaman Beko Servisi

Dalaman Beko Servisi deneyimli kadrosu, temiz işçiliği ve kaliteli hizmeti ile tanınan aynı zamanda da tercih edilen bir firmadır. Uzun yıllardan beri servis hizmetlerimizi siz halkımıza sunmaktayız. Müşteri memnuniyetine odaklı hareket eden servisimiz birçok beyaz eşya sorunlarını çözmektedir. Beko markasına ait olan çamaşır makineniz, bulaşık makineniz, buzdolabınız ya da klimanız varsa bizlerden teknik destek alabilir ve onları verimli bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

 

Beko Teknik Servis Dalaman

Beko Teknik Servis Dalaman ilçemizde Beko ürünlerinin montajını, bakımını, onarımını ve arıza giderme işlemlerini yapmaktayız. Her zaman yaptığımız işlerin arkasında yer alarak müşterilerimize garantili servis hizmetlerini sunduk. Sizler hala kaliteli hizmetlerimizden faydalanmadıysanız bizleri arayabilir istek, dilek ve taleplerinizi bildirebilirsiniz.

 

Beko Servisi Dalaman İletişim

Dalaman Beko Teknik Servis ücretsiz çağrı merkezi numaramız olan 444 81 66 arayarak randevu oluşturabilirsiniz. Aynı gün içinde oluşturulan randevular için teknik personellerimizden servis hizmeti alabilirsiniz.