Loading...
Hi, How Can We Help You?

Bodrum Beko Servisi

Bodrum Beko Servisi

Bodrum Beko Servisi

Bodrum Beko Servisi kullanmış olduğunuz Beko markasına ait olan birçok üründe sizlere servis desteği sunmaktadır. Çamaşır makinelerinizde bazı sorunlarla karşılaştıysanız sıkıntı yapmanıza gerek kalmadan servisimiz makinenizin sorununu çözecektir. Özellikle çamaşırlarınızın düzgün yıkanmadığını görüyorsanız bizlerden bakım hizmeti talep edebilirsiniz. Bulaşık makinenizden çıkan tabak ve bardaklarınız lekeli çıkıyorsa bu konuya da hemen çözüm bulabiliriz. Buzdolabınızın soğutma yapmaması birçok nedenden kaynaklı olabilir. Arızayı tespit ederek hemen çözebiliriz.

Beko Teknik Servis Bodrum

Beko Teknik Servis Bodrum ve birçok ilçede hizmetlerini sürdürmektedir. Oldukça geniş bir hizmet ağımız bulunmaktadır. Evinizde ya da yazlığınızda kullandığınız klimalarınızın bakım yapılmasını da talep edebilir ve onları güvenle kullanmaya devam edebilirsiniz. Teknik servisimiz bütün beyaz eşyalarda ve iklimlendirme cihazları sorunlarında sizlerin yanındadır.

 

Beko Servisi Bodrum İletişim

Bodrum Beko Teknik Servis hizmeti almak isteyen müşterilerimiz bizleri 444 81 66 çağrı merkezi numaramızdan ücretsiz olarak arayabilirler. Verilen randevulara tam zamanında giderek sizleri bekletmeyiz. Aynı gün için randevu oluşturabilmeniz mümkündür. İşinin uzmanı servis personellerimizden kaliteli bir hizmet alabilirsiniz.