Loading...
Hi, How Can We Help You?

Fethiye Altus Servisi

Fethiye Altus Servisi

Fethiye Altus Servisi

Fethiye Altus Servisi, Altus markasına ait olan her türdeki beyaz eşya ve elektronik eşyalara servis hizmeti vermektedir. Teknolojik cihazlarınız hayatınızı kolaylaştırarak sizlere konforlu bir yaşam sunmaktadır. Onlarda oluşan sıkıntılar da hayat kalitenizin düşmesini sağlar. Sıkma yapmayan ya da gürültülü çalışan bir çamaşır makinesi, tabak ve bardakları çizen bulaşık makinesi özellikle bayanların istemeyeceği durumlar arasındadır. Servis olarak bu sorunlarınıza çözüm bulmaktayız.

Altus Teknik Servis Fethiye

Altus Teknik Servis Fethiye, buzdolabında sorun yaşayan kişilerin de yanındadır. Artık vitamini eksilen meyve ve sebzeleri yemek zorunda kalmayacaksınız. Çabuk bozulan yemeklerle karşılaşmayacaksınız. Evinizde ve iş yerinizde klima kullanıyor musunuz? Hemen bizlerden yardım isteyerek klima bakımınızı da yaptırabilirsiniz.

 

Altus Servisi Fethiye İletişim

Fethiye Altus Teknik Servis aramalarını yapmak isteyenler (0252) 692 14 44 ücretsiz çağrı merkezi numaramızdan bizleri arayarak randevu talep etmektedir. Yaşamış olduğunuz sorunlarda aynı gün sizlere ulaşarak giderilmesini sağlayabilirsiniz. Alanında uzman olan servis personellerimizden servis hizmeti alabilirsiniz.