Loading...
Hi, How Can We Help You?

Marmaris Beko Servisi

Marmaris Beko Servisi

Marmaris Beko Servisi

Marmaris Beko Servisi yılların tecrübesi ile halkımıza hizmet vermeye devam etmektedir. Evinizde ya da iş yerinizde Beko markalı ürünler bulunuyorsa ve bazı sorunlar yaşıyorsanız bizlere ulaşım sağlayarak bunların giderilmesini talep edebilirsiniz. İşinde uzman ve profesyonel olan teknik ekibimizle sizlere hizmet vermeye hazırız. Marmaris ilçemizin birçok mahallesine ve beldesine servis hizmetlerimiz bulunmaktadır.

 

Beko Teknik Servis Marmaris

Beko Teknik Servis Marmaris olarak kullandığınız cihazlara bakım ve tamir hizmetleri sunmaktayız. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı gibi beyaz eşyalar hayatınızı oldukça kolaylaştıran ve sizlere konforlu bir yaşam sunan cihazlardır. Onlarda oluşan sıkıntılar hayat kalitenizin düşmesine neden olur. O yüzden yaşadığınız sorunları bize bildirerek teknik servis hizmeti alabilirsiniz. Klimalarınız için de montaj ve bakım hizmetlerinden faydalanmanız mümkündür.

 

Beko Servisi Marmaris İletişim

Marmaris Beko Teknik Servis müşterileri ücretsiz 444 81 66 çağrı merkezi numaramızı arayabilirler. Randevu alarak aynı gün servis personellerimizden teknik destek hizmeti alabilir kaliteli bir hizmetin tadını çıkarabilirsiniz.