Loading...
Hi, How Can We Help You?

Fethiye Beko Klima Servisi

Fethiye Beko Klima Servisi

Fethiye Beko Klima Teknik Servisi

Fethiye Beko Klima Servisi, dört mevsim kullandığınız klimalarınızda sizlere birçok hizmet vermektedir. Yaz günlerinde bunaldığınızda klima ile serinlersiniz. Peki klimanın üflediği havanın temiz olduğundan emin misiniz? Eğer temiz bir hava üflemiyorsa etrafa yayılan mikropların sağlığınızı tehdit edeceğini unutmamalısınız. Filtre temizlikleri klima bakımlarında mutlaka yapılmaktadır. Ayrıca verimsiz çalıştığını düşündüğünüz klimalar için bakım hizmeti almanız onlardan performanslı bir şekilde faydalanmanızı da sağlamaktadır.

Servisimiz kurulum, montaj, bakım ve arıza giderme konularında sizlere yardımcı olmaktadır. Her modelde ve kapasitede olan klimalarınız servis garantimizce onarılmaktadır. Klimaların gürültülü çalışması, hava üflememesi ya da kumanda ile çalışmaması gibi durumlarda bizleri aramanız yeterlidir. Teknikerlerimiz bu işin uzmanı kişilerden oluşmaktadır. Alanlarında eğitimli ve deneyimlidir. O yüzden servisimize ve teknik personellerimize güvenebilirsiniz.

 

Beko Klima Servis Fethiye İletişim

Fethiye Beko Klima Servisi olarak tüm Beko markalı ürünleriniz için ücretsiz çağrı merkezimiz aracılığı ile 0 252 692 1 444 numaralı telefondan servis randevusu ile aynı gün teknik servisimizden destek alabilmeniz mümkündür.
Uzman Beko teknik servis hizmeti almanız için sizlere bir telefon kadar yakınız!