Loading...
Hi, How Can We Help You?

Ortaca Altus Servisi

Ortaca Altus Servisi

Ortaca Altus Servisi

Ortaca Altus Servisi olarak uzun yıllardan beri sizlere servis hizmeti sunmaktayız. İşimizde deneyimli olmamız ve yaptığımız işin arkasında durmamız nedeniyle oldukça tercih edilen bir firma olmaktan mutluluk duymaktayız. Altus markasına ait beyaz eşyalarda ya da elektronik cihazlarda bizlerden teknik destek alabilir ve onları güven içinde kullanmaya devam edebilirsiniz.

Altus Teknik Servis Ortaca

Altus Teknik Servis Ortaca ilçemizde her modeldeki çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı ve klimalar için servis hizmeti vermektedir. Bu cihazlarınızda karşılaştığınız arızalar için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Servisimiz sizlere montaj, bakım ve onarım hizmetlerini kaliteli bir şekilde sunmaktadır. %100 müşteri memnuniyetine dayalı çalışma politikamız içerisinde sizlere hizmet vermekteyiz.

Altus Servisi Ortaca İletişim

Ortaca Altus Teknik Servis aramalarını ücretsiz olarak yapmak için çağrı merkezi (0252) 692 14 44 numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Randevu alarak aynı gün servis personellerimizden profesyonel bir servis hizmeti alabilirsiniz.