Loading...
Hi, How Can We Help You?

Hakkımızda

Hakkımızda

Muğla Teknik Servis

Beko - Altus Servisi

Firmamız uzun yıllardan beri Muğla ve ilçelerinde birçok markaya servis hizmetleri sunmaktadır. En tanınmış markalar ve onların ürünlerinde ortaya çıkan arızalar deneyimli teknik personellerimiz tarafından onarılmaktadır. Kurulum ve montaj konusunda servisimize güvenebilir ve cihazlarınızın kurulumlarının yapılmasını sağlayabilirsiniz. Sizlere birçok hizmetler sunmaktayız.

Özellikle hayatınızı kolaylaştıran ve sizlere konforlu bir hayat sunan teknolojik aletlerinizde sorun yaşıyorsanız sıkıntı yapmamanızı önermekteyiz. Bütün sıkıntılar servisimizin garantisi altında çözüm bulacaktır. Misyonumuz başarmış olduğumuz işlerdir. Vizyonumuz ise daha çok eve ve iş yerine ulaşım sağlayarak kişilerin sorunlarına çözüm bulmaktır.

Beyaz eşya servisi hizmetlerimizden faydalanmanız birçok beyaz eşya sorunlarınızın giderilmesini sağlayacaktır. Onlarda verimsiz çalışma ya da performans düşüklüğü hissederseniz bizlerden yardım talep edebilirsiniz.

Çamaşır makinesi servisi ile makinenizde karşılaştığınız sorunlara çözümler getirebilirsiniz. Çamaşır makineniz su almıyorsa, deterjanı almıyorsa, köpükler çıkartıyorsa, başlat düğmesi ya da bitti düğmesi çalışmıyorsa, kapağı kilitlenmiyorsa ya da sıkmayı gerçekleştiremiyorsa teknik destek almanız faydalı olacaktır. Sizlere sunacağımız çözüm önerileri ile randımanlı çalışan çamaşır makinelerine sahip olabileceksiniz.

Bulaşık makinesi servisi cihazınızda ortaya çıkan aksaklıkları giderecektir. Makinenizde çalışmayan programlar bulunuyorsa onların faal hale getirilmesi tarafımızca sağlanmaktadır. Ayrıca bulaşıklarınızın temiz bir şekilde yıkanmadığını düşünüyorsanız bizleri arayabilirsiniz.

Buzdolabı servisi hizmetlerimizden faydalanmanız sayesinde buzdolabı sorunlarından kurtulacaksınız. Soğutma yapmayan ya da koku problemi olan buzdolapları servisimiz tarafından onarılarak randımanlı çalışması sağlanmaktadır.

Klima servisi, ev ya da iş yerinizdeki klimaların montajını ve bakımını yapmaktadır. Üfleme yapmayan ya da az üfleme yapan sorunlu olan cihazlarınızda teknik yardım alabilmeniz mümkündür.

Teknik servis hizmetlerini kaliteli bir şekilde teknik personellerimizden alabilmeniz mümkündür. 7/24 kesintisiz hizmet, arızalara kesin çözümler bulmak, ekonomik fiyatlarımızla tercih edilen bir firma olmaktan mutluluk duymaktayız. Muğla ilimizde ayrıca Bodrum, Dalaman, Fethiye, Köyceğiz, Marmaris, Milas, Ortaca ve Yatağan ilçelerimize hızlı ulaşım sağlayarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Servisimiz müşteri memnuniyetine odaklı hizmet etmektedir. Profesyonel bir hizmeti bizden talep ederek randımanlı çalışan cihazlara sahip olabilir ve onların keyfini sürebilirsiniz.