Loading...
Hi, How Can We Help You?

Dalaman Altus Servisi

Dalaman Altus Servisi

Dalaman Altus Servisi

Dalaman Altus Servisi olarak yıllardan beri servis hizmetlerini siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Deneyimli kadro ile profesyonel servis hizmeti anlayışına sahip olarak işlerimizi yürütmekteyiz. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı gibi beyaz eşyaları arızalarında sizlere yardımcı olmaktayız. Ayrıca klima montajı ve bakımı konusunda da bizden hizmet alabilirsiniz.

 

Altus Teknik Servis Dalaman

Altus Teknik Servis Dalaman ilçemizin her yerinde servis hizmetleri sunmaktadır. Yeterli performans alamadığınız düşündüğünüz cihazların bakımlarını yaptırarak onları verimli bir şekilde kullanmanız mümkündür. Servisimiz parça değişiminde orijinal yedek parça tercih ederek cihazlarınızın garanti kapsamında olmasını da sağlamaktadır. Müşteri memnuniyeti bizler için oldukça önemlidir.

 

Altus Servisi Dalaman İletişim

Dalaman Altus Teknik Servis aramalarını yapmak isteyen müşterilerimiz bizleri ücretsiz olarak (0252) 692 14 44 çağrı merkezi numaramızdan arayabilirler. Adınıza arıza kaydı oluşturularak aynı gün randevu talep edebilirsiniz. Teknik servis personellerimizden kaliteli bir şekilde servis hizmeti alabilirsiniz.