Loading...
Hi, How Can We Help You?

Ortaca Beko Servisi

Ortaca Beko Servisi

Ortaca Beko Servisi

Ortaca Beko Servisi deneyimli kadrosu, hızlı servis anlayışı ve kaliteli işçiliği ile kendini ispatlamış bir firmadır. Birçok markaya ait servis hizmetlerini müşterilerine sunmaktadır. Beyaz eşyalarınız ya da elektronik aletleriniz belli bir süre sonra bazı sorunlar yaşayabilir. Onları tamir ettirerek yenisi alma külfetinden kurtulabilirsiniz. Her zaman için tamir ettirme yolu daha ekonomiktir.

Beko Teknik Servis Ortaca

Beko Teknik Servis Ortaca da çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı gibi beyaz eşyalarınızın servisi ile ilgilenmektedir. Yapılacak bakımlarla onları yıllarca kullanabilmeniz mümkündür. Kliması olan kişiler montaj, bakım ve tamir konularında servisimize güvenebilirler. Klima bakımlarınızı yaptırarak onları verimli kullanabilir ömürlerini artırabilirsiniz.

 

Beko Servisi Ortaca İletişim

Ortaca Beko Teknik Servis ücretsiz çağrı merkezi numarası 444 81 66 olmaktadır. Günün her saatinde bizi arayarak aynı gün içinde randevu talep etmeniz mümkündür. İşini büyük bir titizlikle yapan teknik personellerimiz müşterilerine hızlı ulaşım sağlamaktadır.