Loading...
Hi, How Can We Help You?

Yatağan Altus Servisi

Yatağan Altus Servisi

Yatağan Altus Servisi

Yatağan Altus Servisi, bütün beyaz eşyalarda ve iklimlendirmede kullandığınız klima arızalarında sizlere çözüm önerileri sunmaktadır. Öncelikle kurulum ve montaj yapılması için bizlerden destek talep edebilirsiniz. Klima montajı ve bakımı, işinde uzman teknik personellerimiz tarafından yapılmaktadır. Bakımı yapılmış klimalarınızı gönül rahatlığı ile kullanmanız mümkündür.

Altus Teknik Servis Yatağan

Altus Teknik Servis Yatağan olarak beyaz eşya sorunlarında da sizlere hizmet vermekteyiz. Çamaşır makineniz gürültülü çalışıyorsa sıkma yapmıyorsa bazı sorunlar yaşıyor demektir. Bulaşık makinenizde karşılaştığınız tabak ve bardakların çizilmesi sorunu ona bakım yapmanızı gerektirmektedir. Buzdolabınız mutfaklarınızda kullandığınız önemli cihazlar arasında bulunmaktadır. Yeterli soğutma yapmıyorsa hemen önlem almanız gerekir. Servis olarak bütün bu yardımları sizlere sunmaktayız.

Altus Servisi Yatağan İletişim

Yatağan Altus Teknik Servis aramalarını yapacak olan müşterilerimiz bizleri ücretsiz olarak (0252) 692 14 44 çağrı merkezi numaramızdan arayabilirler. Arıza kaydı oluşturup randevu talep ettiğinizde aynı gün sizlere ulaşım sağlamaktayız. Deneyimli servis elemanlarımızdan hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.